На базі яхт-клубу ДП «Чорноморський яхт-клуб» і Вітрильної федерації Одеської області курсанти Інституту ВМС взяли участь в змаганнях з вітрильного спорту. Регата проведена з ініціативи командувача Військово-Морських Сил ЗС України та присвячена ветерану Другої світової війни і морської піхоти, полковнику у відставці Івану Кулібаба.

Такого роду заходи проводяться з метою популяризації вітрильного спорту в Україні, підтримки рівня фізичної витривалості і спортивної майстерності учасників, яку і показали курсанти Інституту ВМС.

До участі в змаганнях допускалися крейсерсько-гоночні яхти класу «Platu 25». Захід розпочався зі збору капітанів команд для уточнення маршруту гонки. Наступним етапом став розподіл капітанів по екіпажах і інструктажу учасників змагань. Загалом дистанція однієї гонки була 2 км.

«В Інституті Військово-Морських Сил постійно проводиться значна робота по вдосконаленню спортивної майстерності, високих спортивних результатів та розвитку професійних навичок зокрема з вітрильного спорту. В цьому році вітрильна регата присвячена на честь Івана Трохимовича Кулібаба – видатного морського піхотинця України, ветерана Другої світової війни. Надалі ми будемо продовжувати розпочату традицію. Чекаємо нових стартів », – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Ростислав Шаров.

По завершенню і за результатами перегонів суддівською колегією будуть визначені переможці. Нагородження учасників змагань відбудеться 19 жовтня.

14 жовтня Івана Трохимович Кулібаба відсвяткував сторіччя.